Strona: Aktualności / Ewaluacja - Politechnika Rzeszowska

Rozszerzone wykazy MNiSW z grudnia 2019 roku

2020-01-03

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi, rozszerzonymi wykazami czasopism, materiałów z konferencji międzynarodowych oraz wydawnictw. Wykazy będą obowiązywać dla publikacji z całego 2019 roku.

Materiały szkoleniowe dotyczące systemu POL-on

W grudniu 2019 roku odbyły się zorganizowane przez MNiSW konferencje szkoleniowe z zakresu wdrażania systemu POL-on 2.0. Z materiałami można zapoznać się tutaj.

Postępowania awansowe

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na stronie Rady Doskonałości Naukowej zamieszczone zostały informacje dotyczące postępowań awansowych w nauce.